gry-dla-dzieci.com.pl

Po co grac?

Po co grac?

Kreatywności poprzez gry fabularne

Istnieje wiele sposobów, aby uzyskać inspirację do pisania fiction. Właściwie to nawet nie myślą, że mają nazwę dla tego numeru. Jesteśmy otoczeni przez inspiracji stale, bez względu na nasze warunki. Problem polega na tym, dla wielu ludzi, ale trochę inspiracji, zanotować kilka uwag, a to kończy. Może to brak ambicji lub nieuniknione wątpliwości zaczynają się wlać do świadomego umysłu na temat trudności i wyzwań, zarówno jako pisarz (istnieją wyzwania we wszystkim, więc nie pozwól, że Cię zatrzymać). Nie może być coś jeszcze. Potencjał pisarz może nie mieć pojęcia, jak zmontować jakąś historię.

Tak, wszyscy muszą brać lekcje języka angielskiego w szkole średniej, a każdy, kto idzie na studia zazwyczaj musi wziąć udział w kursie pisania. Mając możliwość pisania niekoniecznie uzyskując zdolność do opowiedzenia jakąś historię jednak. Niestety, ilość potencjalnie dobrych opowieści (to mogło być wielkie powieści), odpadają w nicość, ponieważ autor postanowił, że nie mogli opowiedzieć. Może inni decydują się płacić pieniądze i zapisać się do klasy piśmie lub zakup książek na temat kreatywnego pisania i opowiadania. Metody te są bardziej formalne.

Jest to nieformalna sposób, że można rozwijać swoje umiejętności jako gawędziarza i mieć jakieś poważne zabawy robi go: Role-Playing Games (RPG). I nie mówię tu o oddanie Final Fantasy XIII w konsoli do gier. Mówię o dobrych staromodnych kości, długopis, papier i gier takich jak Dungeons and Dragons, rozłamy, wampir, Cyberpunk, oraz cały szereg innych. Więc można się pytać dlaczego. Dlaczego pióro i papier gry? Nie masz wyobrazić sobie wszystkie działania, a nie widząc go na ekranie? Tak, i drugie pytanie odpowiedział na pierwsze pytanie. O to chodzi. Możesz rzucić kostką i zapisywać numery wszystko, co chcesz, ale te gry wymagają wyobraźni i kreatywności, aby wpleść te kości rolki i numery do płynu, przenosząc historię, która utrzymuje każdy pochłonięty.

Artykuł napisany przez: