gry-dla-dzieci.com.pl

Granie a schorzenia

Granie a schorzenia

Ręce i nogi – Setup, Play, Object oraz Punktacja ręce i nogi

Czy wiesz, jak wygrać na ręce i nogi gry? Poniższy artykuł opisuje konfigurację, grać, obiekt, a zasady tej wersji gry. Karta gry dłoni i stóp jest również nazywany rąk i stóp Canasta co jest związane z regularnym North American Canasta w której każdy gracz dostaje zajmował dwa zestawy kart – ręka i noga.http://www.transporthiszpania.com/paczki-do-francji-hiszpanii.php Chociaż istnieje wiele odmian, a zatem nie jest standardowy zestaw reguł do rąk i M&M Magdalena Szablewska  – spedycja Gdynia stóp, to typowa gra składa się z czterech osób bawiących się w parach.

Ustawić

Gracze na tym samym zespole siedzieć naprzeciwko siebie i używać w sumie 270 kart co równa się 5 pokładów wraz z 2 jokery na pokładzie. Można użyć dowolnego prostą metodę należałoby użyć w innych grach karcianych, aby wybrać zespół, który zajmuje pierwsze. Każdy gracz dostaje zajmuje 13 kart, które zostały przeznaczone do późniejszego wykorzystania. Dodatkowy zestaw 13 kart Następnie każdy gracz i są utrzymywane w ich rękach do gry.

Sztuka teatralna

Po rozdaniu kart, pozostałe karty są umieszczone w środkowej części powierzchni gry i pierwsza karta zostanie przekazany. Play idzie na lewo od rozdającego lub w prawo.

Każdy gracz losuje dwie karty z każdej kasie lub stos papierów wartościowych. Gdy gracz uzyskuje meldunku która to grupa trzech lub więcej tego samego numeru w tym dzikich kart (tak długo, jak dzikie karty nie przekroczy ilości naturalnych kart) Karty mogą być ustanowione. Jeśli partner ustanawia meldunku, gracz już nie musi złożyć minimalny obowiązek meldunku; zamiast partner po prostu dodaje grywalne karty do meldunku partnera.

Obiekt

Zespół zobowiązany jest do leżenia (lub meldunku) 50 punktów, aby przejść pierwszą rundę przez grupy 7 kart zwanych Canastas budowy. Poprzez sporządzenie 2 karty i odrzucając jeden, gra jest kontynuowana, ponieważ każdy zysków zespołu jak najwięcej punktów jak to możliwe.

Artykuł napisany przez: