gry-dla-dzieci.com.pl

Rodzaje gier komputerowych

Rodzaje gier komputerowych

1. Samoświadomość, albo jest w stanie zidentyfikować i zrozumieć nastroje, emocje i napędów, oraz ich wpływ na innych. Ci, którzy są przekonani, realistyczny i mieć własny deprecjację humor są na ogół świadomi siebie.

2. Samoregulacja, lub jest w stanie kontrolować nastroje i pomyśleć przed podjęciem działań. Ci dobrzy w samoregulacji zwykle radzenia sobie ze zmianami.

3. motywacja wewnętrzna, lub tych, którzy pracują na więcej niż tylko pieniądze czy statusu. Ludzie z wewnętrznej motywacji są ciekawi spedycja gdynia, trwałe i optymistyczne.

4. Empatia, czy jest w stanie zrozumieć ludzi, ich reakcje emocjonalne. Osoby z empatią tendencję do dobrych rekrutację lub przedstawicieli obsługi klienta.

Rodzaje gier komputerowych

5. Umiejętności społeczne, lub zdolność do budowania relacji i trwałe relacje z ludźmi.

Zatrudnianie osób z silnym inteligencji emocjonalnej opłaciła się dla wielu firm. Gdy gigant kosmetyczny L’Oreal wprowadziła emocjonalne kompetencje do procesu rekrutacji, odkryto sprzedawców z wysokim EQ sprzedanych ponad 90.000 $ więcej każdego roku niż ich mniej w dostroić kolegów, siatka $ +2,5 dodatkowych milionów dolarów rocznie w sprzedaży. Szybkość obrotów pracownik spadł z 63 proc.

Jakie kroki można podjąć, aby zwiększyć swoją inteligencję emocjonalną, albo że z twoich pracowników? Biznes profesor psychologii Tomas Chamorro-Premuzic zaznacza swoje EQ jest „twarde, ale nie sztywne.” Oznacza to, że jeśli jesteś w stanie się skupić, zmiana jest możliwa. Dobrą wiadomością jest coachingu programy pracują, choć otrzymania dokładnych informacji zwrotnych jest koniecznością. Pamiętaj, niektórzy ludzie są z natury introwertyk, nieśmiały lub pesymistyczne. Twoja osobowość będzie dyktować swoje emocjonalne wzrost.

„I nie ma bonus: badania wynika również, że korzyści z EQ-coaching nie ograniczały się jedynie do miejsca pracy – wytwarzają one wyższy poziom szczęścia, zdrowia psychicznego i fizycznego, poprawa relacji społecznych i małżeńskich, a obniżony poziom kortyzolu,” powiedział Chamorro-Premuzic.

Artykuł napisany przez: