gry-dla-dzieci.com.pl

Granie w Minecraft

Granie w Minecraft

1. Po pierwsze, będziemy tworzyć kartę opartą na Pokeball. Pobierz Oslo papieru lub kartonu i złóż go na pół. Następnie narysuj wzór środkowy Pokeball na środku karty. Kolor górnej części w kolorze czerwonym i dolną część w kolorze białym. Zrób to samo na tylnej części karty. Pamiętaj, że przednia część z Pokeball ma biały środek, tak że powinna rozróżniać część przednią od tylnej części karty też.

2. Po barwienia zewnętrzną część karty (jeśli używasz farby i akwarela, upewnij się, że wyschnie prawidłowo), Przejdźmy teraz w projektowaniu wewnętrzną część karty. Po pierwsze, pojawia się czarny papier, rysować swój ulubiony pokemon, a potem zastosować kolor. Następnie wyciąć swój rysunek i wklej go na jednej stronie karty. Jeśli nie jesteś dobry w rysunku, można po prostu wydrukować zdjęcie swojego ulubionego pokemon, wyciąć, a następnie przyklej go na jednej stronie karty.

3. Jeśli uważasz, że Twoja karta jest zbyt gładkie, można dodać materiały akcesoriów takich jak wstążki, guziki, albo można też pomalować wewnętrzną część karty.

4. Wpisz wiadomość na pustej stronie karty, i gotowe!

Jest to tylko przykład prostego karty Pokemon. Można dokonać karty w różnych kształtach (koło może? czy Magnemite kształcie karty?) stosując różne Pokemony. Bądź kreatywny w tworzeniu swojego własnego karty pokemon, a co ważniejsze, cieszyć się robi. Pamiętaj, że Twoje dzieło wykonane ręcznie do swoich ulubionych osób.

Artykuł napisany przez: