gry-dla-dzieci.com.pl

Zawodowe granie w gry

Zawodowe granie w gry

Kiedy wszystkie karty w ręku ” zostały odtworzone, że nadszedł czas, aby podnieść stopę ” i nadal czyni układy i Canastas.

Runda kończy się, gdy począwszy gracz może prosi o zezwolenie na „wychodzić”. W celu „wychodzą” partnerstwa muszą mieć jeden czysty Kanasta i jeden brudne Kanasta. Czysty kanasta jest po prostu 7 karty bez żadnych dzikich kart, podczas gdy brudne kanasta puszka zawiera dzikie karty równa lub mniejsza niż liczba kart kanasta naturalnych. Celem jest zbudowanie Canastas (siedem cards) przez spajanie co najmniej 3 karty (trójkę lub zestaw trzech z parą i jednej dzikiej karty). Z wyjątkiem dzikich kart, karty do gry mogą być erfit.pl/producent-silowni-zewnetrznych/ dodawane do gotowych Canastas.

Punktacja

Wartości kart:

1. Jokers (dzikie karty) – 50 punktów 2. Dwójki (Wild Cards) – 20 punktów 3. Aces – 20 punktów 4. ósemki przez Królów – 10 punktów 5. Trójki przez Sevens – 5 punktów

Na końcu każdej rundy, ilość punktów każdego Partnership musi spełnić aby osiągnąć Meld wzrasta o pewnej ilości punktów jak to pokazano

1. runda 1 ………. 50 punktów 2. Runda 2 ………. 90 punktów 3. Runda 3 ………. 120 punktów 4. Runda 4 ………. 150 punktów

Istnieje wiele odmian z ręki i instrukcji Foot, które można znaleźć wyszukując ręce i nogi w Internecie. Ponadto, strony stóp w Internecie jest popularną odmianą na żywo ręce i nogi grze.

Artykuł napisany przez: