gry-dla-dzieci.com.pl

Top 10 gier na Playstation 4

Top 10 gier na Playstation 4

Książka lady Cadogan zainicjowały inne kolekcje innych pisarzy, takich jak E.D.Chaney Annie B. Henshaw, Dick i Fitzgerald, H. E. Jones (a.k.a. Cavendish), Angelo Lewis (a.k.a. profesor Hoffman), bazylia Dalton, a Ernest Bergholt. E.D. Chaney pisze książkę o pasjansów zwanych „Patience” i Annie B. Henshaw napisał książkę o ciekawym tytule „Amusements dla inwalidów”.http://danel-hurt.pl/odziez-damska-,data,178,0.html Kilka lat później, Dick i Fitzgerald w Nowym Jorku opublikował „Gry Dicka cierpliwości” w 1883 roku, a następnie przez drugą edycję, która została opublikowana w 1898 roku autor, Henry’ego Jonesa, napisał książkę o dość niezawodne pasjansa nazwie „Gry Patience”. Innym Jones, nie związane z Henrym, panno Mary Whitmore Jones napisał 5 tomów książek pasjansa w ciągu dwudziestu lat w okolicach 1890 roku. Kilka innych wydawców książek różnych gier dodał także pasjansa ich długiej listy gier w ich tytułach. Jeden z najbardziej kompletnych książek pasjans został napisany przez Albert Morehead i Geoffrey Mott-Smith. Ich najnowsze wydanie zawiera ponad 225 przepisów na pasjansów i użyto w niniejszym piśmie.

Lwa Tołstoja „Wojna i pokój” wspomina scenę, która miała miejsce w 1808 roku, gdzie bohaterowie grali cierpliwości. Charles Dickens „Wielkie nadzieje” wspomina pasjansa w swojej historii. W Evelyn Waugh w „garstce prochu”, postać odgrywa cierpliwość, czekając na wiadomość o śmierci dotarcia do Londynu.

W powieści Fiodora Dostojewskiego [Bracia Karamazow], postać Gruszeńka grali w grę pasjans nazwie „Głupcy”, rosyjski odpowiednik „Idiota za Delight”, aby uzyskać poprzez czasach kryzysu. Bardzo popularna gra w pasjansa, Spider Solitaire, grał Franklina D. Roosevelta. Somerset Maugham „The Gentleman w Saloniku” wspomina Spider Solitaire i cytaty pasjansa jako „nonszalancki usposobienia. W powieści Johna Steinbecka z [Mice and Men], bohater George Milton często gra Solitaire na drodze nasza strona www i na farmie.
Artykuł napisany przez: